contact

VERVOERREGIO LIMBURG

VAC Hasselt
Koningin Astridlaan 50
3500 Hasselt
T 011 74 23 24
vervoerregio.limburg@vlaanderen.be

Voorzitters

Sven Lieten
T 011 74 23 24
sven.lieten@mow.vlaanderen.be

Departement Mobiliteit en Openbare Werken (MOW)
Co-Voorzitter Vervoerregio
_________________________________________

Bert Lambrechts
T 011 23 70 37
kabinet.lambrechts@limburg.be

Gedeputeerde Provincie
Co-Voorzitter Vervoerregio

Team MOW

Valère Donné
T 011 74 23 10
valere.donne@mow.vlaanderen.be

Departement Mobiliteit en Openbare Werken (MOW)
Mobiliteitsbegeleider
__________________________________________

Sofie Van Campenhout
T 011 74 23 22
sofie.vancampenhout@mow.vlaanderen.be

Departement Mobiliteit en Openbare Werken (MOW)
Mobiliteitsbegeleider
__________________________________________

Pamela Uyttendaele
T 011 74 24 06
pamela.uyttendaele@mow.vlaanderen.be

Departement Mobiliteit en Openbare Werken (MOW)
Mobiliteitsbegeleider
__________________________________________

Gijs Dayers
T 011 74 23 39
gijs.dayers@mow.vlaanderen.be

Departement Mobiliteit en Openbare Werken (MOW)
Mobiliteitsbegeleider
__________________________________________

Jan Market
T 011 74 23 66
jan.market@mow.vlaanderen.be

Agentschap Wegen en Verkeer (AWV)
Regiomanager
__________________________________________

Maarten Blomme
T 011 74 23 72
maarten.blomme@mow.vlaanderen.be

Agentschap Wegen en Verkeer (AWV)
Regiomanager
__________________________________________

Ronald Wolfs
T 011 85 42 22
ronald.wolfs@delijn.be

De Lijn
Vervoerregiomanager
__________________________________________

Maarten Magis
T 011 85 42 29
maarten.magis@delijn.be

De Lijn
Vervoerregiodeskundige
__________________________________________

Peter Rentmeesters
T 011 29 85 26
peter.rentmeesters@vlaamsewaterweg.be

De Vlaamse Waterweg
Adviseur Projectontwikkeling & Kenniscentrum vastgoed
__________________________________________

Tom Willems
tom.willems@dwv.vlaanderen

De Werkvennootschap
Integraal projectleider